Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності Ірина Кирєєва провела для студентів групи ПЗдмс 18-1 факультету № 6 виїзне заняття з дисципліни «Екологічне право» у Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Зі студентами поспілкувалися перший заступник начальника управління Олександр Попов та начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення Сергій Муковоз. У своїх виступах вони приділили увагу проблемам управління лісовим та мисливським господарством, використанню, відтворенню та охорони лісів, а також питанням притягнення до відповідальності за порушення лісового законодавства.

Студентам розповіли про головні проблеми лісового господарства Харківщини, про складнощі відтворення лісових масивів, обумовлені зміною природно-кліматичних умов у нашому регіоні, пояснили особливості оформлення дозволів на спеціальне використання лісових ресурсів, виокремили основні порушення лісового законодавства, з яким стикаються працівники Харківських лісництв, та ін.