Радою ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області було проведено IХ Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

На конкурс було подано 473 роботи від 27 вищих навчальних закладів міста Харкова.

За підсумками конкурсу з науковою роботою «Патріотичне виховання молоді в Україні» ІІ місце посіла курсант факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Марина Немашкало (науковий керівник – провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Володимир Чумак),  яка отримала диплом конкурсу ІІ ступеня. III місце з науковою роботою «Проституція як проблема моралі суспільства» посіла курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Ірина Бульба (науковий керівник – доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, кандидат юридичних наук, доцент Антон Байлов) і отримала диплом ІІI ступеня конкурсу.