Представники керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти (сьомий заїзд) завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Курси були започатковані за ініціативою Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

Заняття зі слухачами проводили керівники та представники департаментів кримінального блоку Національної поліції України, науково-педагогічного складу Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час навчання розглядалися актуальні питання діяльності кримінальної поліції Національної поліції України.

Усі слухачі успішно пройшли тестування. Сертифікати про підвищення кваліфікації вручили начальник Департаменту карного розшуку Національної поліції України генерал поліції третього рангу Сергій Тіхонов, начальник ГУНП в Харьківській області генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець. Вони привітали слухачів курсів із завершенням навчання та підкреслили, що отримані знання будуть їм необхідні під час виконання службових обов’язків.