Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна разом з учнями Харківської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 119 взяла участь у науково-популяних заходах з нагоди Міжнародного Дня світла, які проходили у Фізико-технічному інституті низьких температур імені Б.І. Вєркіна НАН України.

Школярі мали можливість спостерігати за фізичними дослідами в популярному зараз форматі 15х4, тобто по 15 хвилин на 4-х локаціях: «Оптичні демонстрації», «Життя під мікроскопами та його обладнання», «Тепловізори», «Низькотемпературні експерименти». Одночасно, у холі інституту, проводилася виставка дитячих оптичних виробів, які школярі заздалегідь передали організаторам. Автори найкращих виробів отримали дипломи та подарунки, а на завершення Міжнародного Дня світла всі школи було нагороджено грамотами за участь.