У рамках освітньо-патріотичного проекту «Книги для 100 університетів та бібліотек України: боротьба за свідомість» до бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшли рідкісні видання з історії України, у тому числі й ті, що розкривають тему геноциду української нації – Голодомору 1932–1933 років (понад 20 назв). Книги передані національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору, філією музею «Інститут дослідження Голодомору» спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса та громадською організацією імені Омеляна Ковчака.

Видання розкривають маловідомі сторінки державотворчих процесів в Україні у різні історичні періоди.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з новими надходженнями.