"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

За значні досягнення в галузі науки заступник декана з навчально-методичної роботи факультету права та масових комунікацій, кандидат юридичних наук, доцент Олег Синєгубов став стипендіатом з правознавства. Він нагороджений дипломом Харківської обласної державної адміністрації імені Василя Пилиповича Маслова.

Довідка: Василь Пилипович Маслов – видатний вчений Харківської цивілістичної школи, написав понад ста наукових праць. За створення підручника з цивільного права колектив авторів на чолі з В. П. Масловим у 1984 р. удостоєний Державної премії УРСР. Він був членом робочих комісій з підготовки проектів Конституції УРСР, Цивільного та Житлового кодексів УРСР. З 1962 р. був ректором Харківського юридичного інституту. Тривалий час очолював раду ректорів вищих навчальних закладів Харкова. У 1985 р обраний членом-кореспондентом АН УРСР. Член Президії Північно-Східного наукового центру АН УРСР. За великі заслуги в науково-педагогічної та громадської діяльності В. П. Маслов нагороджений орденами Жовтневої Революції, Трудового Червоного Прапора, «Знак Пошани» та медалями.

 

ВЗГ ХНУВС