За значні досягнення в галузі науки заступник декана з навчально-методичної роботи факультету права та масових комунікацій, кандидат юридичних наук, доцент Олег Синєгубов став стипендіатом з правознавства. Він нагороджений дипломом Харківської обласної державної адміністрації імені Василя Пилиповича Маслова.

Довідка: Василь Пилипович Маслов – видатний вчений Харківської цивілістичної школи, написав понад ста наукових праць. За створення підручника з цивільного права колектив авторів на чолі з В. П. Масловим у 1984 р. удостоєний Державної премії УРСР. Він був членом робочих комісій з підготовки проектів Конституції УРСР, Цивільного та Житлового кодексів УРСР. З 1962 р. був ректором Харківського юридичного інституту. Тривалий час очолював раду ректорів вищих навчальних закладів Харкова. У 1985 р обраний членом-кореспондентом АН УРСР. Член Президії Північно-Східного наукового центру АН УРСР. За великі заслуги в науково-педагогічної та громадської діяльності В. П. Маслов нагороджений орденами Жовтневої Революції, Трудового Червоного Прапора, «Знак Пошани» та медалями.