Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець, ректор ХНУВС 2012–2015 рр. Сергій Гусаров, проректори, декани факультетів, керівники та працівники інших структурних підрозділів відвідали університетську базу відпочинку «Янтарна» з метою перевірки її готовності до літнього сезону. Представники університету оглянули територію бази, її  інфраструктуру, будиночки для відпочиваючих, визначили проблемні питання, що потребують вирішення. Як зазначив ректор вишу Дмитро Швець, база «Янтарна» є одним з улюблених місць відпочинку працівників університету та членів їх сімей. Тож потрібно вжити необхідних заходів для того, щоб перебування на ній було зручним і комфортним для відпочиваючих.