У ніч на 7 червня внаслідок прицільного обстрілу з артилерії 122 мм і мінометів 120 мм позицій спецпідрозділу «Азов» поблизу населеного пункту Новолуганське на Світлодарській дузі загинули двоє бійців з позивними Круглий і Максон, один з яких випускник факультету № 1.

Дмитро навчався на факультеті з 2008 по 2012 рр. Начальник курсу – майор міліції Максименко Сергій Вікторович; заступник начальника курсу – підполковник поліції Нагієвич Володимир Володимирович.

Дмитро Пругло був спокійним, дисциплінованим та врівноваженим курсантом. Навчався переважно на «4». Професійно займався футболом. Грав за команду Університету з міні-футболу. Залучався до роботи у приймальній комісії.

Дмитро Пругло (Круглий), уродженець Полтавської області прийшов в «Азов» у 2014 році, брав участь у всіх ключових боях підрозділу, де показав свою хоробрість і професіоналізм. Обіймав посаду заступника командира роти з роботи з особовим складом. Йому було 28 років.

Університет висловлює щирі співчуття сім'ї і близьким Дмитра Пругло.