На стадіоні навчально-тренувального комплексу Харківського національного університету внутрішніх справ «Динамо-Арена» в очному протистоянні зійшлися лідери цьогорічної першості Харківської області з футболу – ФК «Універ- Динамо» (м. Харків) та ФК «Зміїв» (м. Зміїв).

Ще ніколи стадіон навчально-тренувального комплексу «Динамо-Арена» не бачив такої кількості вболівальників – 1215 глядачів. Центральний матч шостого туру чемпіонату Харківської області у вищій лізі привернув до себе увагу як простих шанувальників футболу, так і багатьох фахівців та спортивних функціонерів, адже зустрічалися перша та друга команди турнірної таблиці.

У запеклому протистоянні перемогу отримала команда «Універ- Динамо» (ХНУВС) з рахунком 4:0. Та головний результат – радість шанувальників, яку принесли футболісти обох команд яскравою, динамічною, безкомпромісною та результативною грою за відмінного суддівства усієї бригади арбітрів.