До Дня Конституції Украіни на кафедрі іноземних мов факультету № 1 проводяться заняття, під час яких відбувається вивчення англійською мовою статей Основного Закону держави. Старші викладачі Наталія Горбач і Тетяна Кальченко провели бесіду про права, свободи та обов’язки людини та громадянина, про правову допомогу у захисті конституційних прав громадян та про місце і роль поліції  у механізмі забезпечення прав людини.

Засідання наукового  гуртка курсантів, яке провела викладач Ганна Бабак, було присвячене  правам і свободам людини, рівності прав жінок і чоловіків у громадсько-політичній і культурній діяльності, отриманню освіти та професійній підготовці. Майбутні поліцейські відзначили посилення громадської свідомості та відповідальності за долю держави і прагнення людей брати участь у вирішенні проблем, що стосуються загальнодержавних інтересів.