Професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Маковоз відвідала семінар-презентацію «Фінансові інструменти для реалізації інвестиційних проектів», який пройшов у Харківській торгово-промисловій палаті.  Спікером заходу стала Яна Підлісна – керівник відділу комунікації та стратегії розвитку Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ) Мінекономрозвитку. Вона розповіла, чим саме займається ДІФКУ та які можливості можна отримати у партнерстві з установою. Особливу увагу було приділено фінансовим інструментам для реалізації інноваційних та інвестиційних проектів та наявної державної підтримки винаходів, корисних моделей, промислових зразків, стартапів від Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку.

ДІФКУ здійснює два напрями діяльності. Перший, проектний напрям, передбачає залучення національних та іноземних інвестицій в інноваційні та інвестиційні проекти, а також пропонує фінансові інструменти для їх реалізації: позика, консорціумне співфінансування, участь у капіталі, супровід інноваційних та інвестиційних проектів. ДІФКУ залучає інвестиції у проекти пріоритетних галузей економіки України: енергетику, енергоефективність, сільське господарство, важке машинобудування, авіацію, космічну сферу, ІТ та телекомунікацій. Другим напрямом діяльності є реалізація експериментального проекту Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку, який передбачає відбір на конкурсних засадах стартапів, винаходів для надання державного стимулювання.