"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ було проведено вікторину,  присвячену 1000-річчю від дня смерті Великого Князя Київського Володимира Святославовича. У конкурсі, який проводили доценти кафедри українознавства С. Ю. Іванов та О. А. Гузьман, взяло участь понад тридцять курсантів інституту та усіх факультетів університету. Курсанти відповідали на різні запитання, присвячені життю, діяльності видатного державного діяча, а також ролі його особистості в історії України.

Переможцями вікторини стали: курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Л. Ванівська та курсант факультету з підготовки фахівців для підрозділів громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей В. Кононенко, які розділили між собою І місце, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства С.Савченко зайняла ІІ місце і ІІІ місце розділили курсант факультету підготовки фахівців для боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Я. Фещенко і курсант факультету з підготовки фахівців для підрозділів громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей А. Бистрай.

 

ВЗГ ХНУВС