У Харківському національному університеті внутрішніх справ було проведено вікторину,  присвячену 1000-річчю від дня смерті Великого Князя Київського Володимира Святославовича. У конкурсі, який проводили доценти кафедри українознавства С. Ю. Іванов та О. А. Гузьман, взяло участь понад тридцять курсантів інституту та усіх факультетів університету. Курсанти відповідали на різні запитання, присвячені життю, діяльності видатного державного діяча, а також ролі його особистості в історії України.

Переможцями вікторини стали: курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Л. Ванівська та курсант факультету з підготовки фахівців для підрозділів громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей В. Кононенко, які розділили між собою І місце, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства С.Савченко зайняла ІІ місце і ІІІ місце розділили курсант факультету підготовки фахівців для боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Я. Фещенко і курсант факультету з підготовки фахівців для підрозділів громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей А. Бистрай.