Науково-педагогічним складом кафедри іноземних мов факультету № 1 проведено квест, який мав змагальний характер. Необхідно було знайти зниклу людину за усними й письмовими інструкціями та описом зовнішності. У заході взяли участь курсанти 2 курсу факультетів № 1, 2. Під час проведення квесту учасники визначили назви своїх команд – «Tiger» і «Bear». Отримавши серію завдань з напряму руху й опису зовнішності та особливих прикмет особи, учасники квесту визначили місце розташування розшукуваної людини та успішно ідентифікували її. З невеликим відривом перемогу здобули  курсанти факультету № 2.

Використання квесту як засобу активізації навчальної діяльності підвищує мотивацію молоді до вивчення іноземної мови.