У Харківській обласній державній адміністрації відбулося нагородження переможців обласних щорічних спортивних  змагань «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти Харківщини у 2018/2019 навчальному році. Харківський національний університет внутрішніх справ посів І загальнокомандне місце. Кубок та Диплом від заступника голови – керівника апарату Анатолія Бабічева отримали ректор університету полковник поліції Дмитро Швець та завідувач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки підполковник поліції Олександр Моргунов.

За результатами змагань спортсмени університету показали найкращі результати у наступних видах спорту: шашки, гирьовий спорт, таеквондо ВТФ, лижні перегони, боротьба самбо, плавання, бокс, кікбоксинг, футзал, легкоатлетичний крос, баскетбол (чоловіки) та волейбол (чоловіки та жінки). Загальна кількість очок, набраних університетом – 142.