Випускники Харківського національного університету внутрішніх справ – юридичного факультету та факультету управління та інформатики завітали до рідного вишу. 20 років потому вони зустрілися в навчальному закладі, який дав їм путівку в життя, визначив професійний шлях. Випускники раділи одне одному, спілкувалися, згадували своїх вчителів, однокурсників, роки навчання.

Випускників привітали перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник, проректори Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, декан факультету № 1 Олександр Музичук. Вони підкреслили, що навчальний заклад пишається своїми випускниками, радіє їх успіхам і досягненням та завжди радий бачити знову у своїх стінах.

Для випускників влаштували екскурсію територією навчального закладу. Вони оглянули навчальні аудиторії, спортивні зали та майданчики, навчально-тренувальні полігони, музей університету, багатофункціональний спортивний комплекс «Динамо-Арена» тощо.