До бібліотеки університету надійшов підручник уперше виданий в Україні «Юридична відповідальність за корупційні правопорушення». Підручник містить дев’ять розділів, п’ять з яких підготовлено науковцями Харківського національного університету внутрішніх справ – професором кафедри загальноправових дисциплін факультету № 6 Оленою Синявською та докторантом Володимиром Іванцовим.

У підручнику розглянуто сутність та зміст сучасної антикорупційної правової парадігми, види юридичної відповідальності за корупційні правопорушення, особливості притягнення до відповідальності суб’єктів корупційних правопорушень. Приділено увагу особливостям порядку подання декларацій, проаналізовано міжнародний досвід протидії корупції тощо.

Бібліотека запрошує ознайомитися з новим виданням.