У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшли тактико-спеціальні навчання за участі особового складу університету та працівників Головного управління Національної поліції в Харківській області. На заході також були присутні голови та представники об’єднаних територіальних громад Харківщини.

Головне завдання навчань – відпрацювати спільні практичні дії та взаємодію працівників поліції, інших служб МВС України під час виборів. Застосовуючи «Скандинавську модель», поліцейські вгамовували натовп агресивно налаштованих громадян біля виборчої дільниці, допомагали працівникам виборчої дільниці евакуюватися, зберегти документацію, знешкоджували вибуховий пристрій. Як зазначили начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко та ректор ХНУВС Дмитро Швець, особовий склад Національної поліції в Харківській області та університету – невід’ємної складової Харківського гарнізону поліції – готові до забезпечення безпеки і порядку під час проведення виборів до Верховної Ради України.