"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

На кафедрі тактико-спеціальної підготовки факультету з підготовки фахівців міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей відбулася зустріч з представниками ОБСЄ. Обговорювалися питання охорони громадського порядку, контролю та ліквідації масових заворушень. Представники ОБСЄ представили міжнародний досвід правоохоронних органів і відповіли на численні запитання керівництва факультету, представників кафедри та курсантів наукового гуртка ТСП «Щит».

Організаторами зустрічі виступили кафедри тактико-спеціальної підготовки та відділу міжнародних зв’язків університету. Під час заходу також було обговорено подальші напрямки співпраці. 

 

ВЗГ ХНУВС