У м. Канів пройшов чемпіонат України з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами змагань серед чоловіків-юніорів  І місце посіли курсанти: Вадим Коковін – 2 курс, факультет № 2, вагова категорія 60 кг; Ілля Федоренко – 1 курс, факультет № 4, вагова категорія 75 кг; Євгеній Таранський – 1 курс, факультет № 3, вагова категорія 90 кг. Курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Нежмаков у ваговій категорії 90 кг виборов ІІ місце.

Серед дівчат-юніорів І місце зайняла Альона Килипко – курсант 2 курсу факультету № 2, вагова категорія понад 70 кг; ІІІ місце виборола Наталія Расторгуєва – курсант 2 курсу факультету № 1, вагова категорія 60 кг.

Серед чоловіків І місце посіли: Ростислав Кислюк – курсант 3 курсу факультету № 1, вагова категорія 90 кг та викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Микола Боровик у ваговій категорії понад 90 кг.

У командному заліку представники ХНУВС у складі Харківської області посіли І місце.