Представники Харківського національного університету внутрішніх справ разом із ГУНП в Харківській області провели святкові заходи з нагоди четвертої річниці створення Національної поліції України. Виступи курсантських підрозділів барабанщиць, карабінерів та духового оркестру на майдані Свободи, як завжди, викликали у присутніх позитивні емоції та додали усім гарного настрою. На майданчику біля Харківського академічного театру опери та балету ім. Лисенка з музичними композиціями виступив духовий оркестр навчального закладу та колектив художньої самодіяльності.

Цього дня на харків’ян чекала насичена й цікава програма. Працівники поліції знайомили присутніх з роботою різних підрозділів – патрульних, кінологічної служби, велопатрулів, кінної поліції та ін. Поліцейські продемонстрували спеціальну екіпіровку та службову техніку. Юнаки та дівчата, діти та їхні батьки поспілкувалися з начальником ГУНП в Харківській області генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком, ректором ХНУВС полковником поліції Дмитром Швецем, працівниками різних підрозділів поліції та університету.