За традицією, напередодні урочистих заходів з нагоди випуску курсантів проходить вечірня перевірка особового складу університету. На великому плацу вишикувався весь університет: випускники, курсанти 1–3 курсів, керівники курсантських підрозділів, постійний склад навчального закладу. Серед сьогоднішніх випускників – представники 13 областей України: Харківської, Полтавської, Сумської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької Луганської, Херсонської, Хмельницької, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської та м. Київ.

Ректор університету полковник поліції Дмитро Швець відзначив випускників, які протягом усіх років навчання брали активну участь у житті навчального закладу, займали активну громадянську позицію. Дмитро Володимирович вручив листи-подяки учасницям ансамблю барабанщиць – Аліні Даньшиній, Юлії Ліперт, Аліні Нужненко, Євгенії Бадьорній, Еліні Бараник, Еліні Кузьміченко, Євгенії Семенюк; учасникам парадного розрахунку – Андрію Фесенку, Миколі Пономаренку, Віталію Румянцеву, Валентину Зюзьку, Владиславу Макаренку та Іллі Паламарчуку.

Сертифікати про проходження навчання у Школі молодших командирів ректор вручив кращим молодшим командирам – помічнику начальника курсу по строю Владиславу Козявіну, командирам навчальних груп Дмитру Головецькому, Євгену Лаврикову, Максиму Ятленку, Ігорю Федорченку.

Правами керівництва факультету за сумлінне виконання службових обов’язків та активну участь у громадському житті курсу відзначені дипломами у різних номінаціях: Андрій Лапко – кращий командир відділення, Дар’я Кравець – краща староста, Вікторія Цебинога – кращий науковець, Вадим Бойко – кращий господарник, Олександр Гришин – кращий комірник, Владислав Гармаш – кращий спортсмен курсу, Олена Цебинога – кращий громадський активіст, Аліна Нужненко – кращий естрадний голос курсу, Ярослава Долинна – продовження правоохоронної династії. За результатами голосування кращим курсантом факультету була визнана Олена Задніпровська.

Завершився захід урочистим маршем та святковим салютом.