Юнаки та дівчата навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями «соціальна психологія» та «психологія». Після закінчення навчання їм буде присвоєно звання «молодший лейтенант запасу». Урочистості відбулися на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Майбутніх випускників кафедри привітав ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець: «Складання Військової Присяги на вірність Українському народу – це знаменна подія. В цей нелегкий для країни час служити людям і захищати їх – надзвичайно почесно та відповідально». Дмитро Швець висловив подяку керівництву Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» та Військовому інституту танкових військ за якісну співпрацю з кафедрою військової підготовки ХНУВС у проведенні навчальних зборів з громадянами України, які завершили навчання за програмою військової підготовки офіцерів запасу. Дмитро Володимирович зазначив, що саме таких кваліфікованих захисників зараз найбільше потребує країна, побажав усім міцного здоров’я, миру, добра та успіхів у службі на благо нашої держави.