"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Юнаки та дівчата навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями «соціальна психологія» та «психологія». Після закінчення навчання їм буде присвоєно звання «молодший лейтенант запасу». Урочистості відбулися на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Майбутніх випускників кафедри привітав ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець: «Складання Військової Присяги на вірність Українському народу – це знаменна подія. В цей нелегкий для країни час служити людям і захищати їх – надзвичайно почесно та відповідально». Дмитро Швець висловив подяку керівництву Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» та Військовому інституту танкових військ за якісну співпрацю з кафедрою військової підготовки ХНУВС у проведенні навчальних зборів з громадянами України, які завершили навчання за програмою військової підготовки офіцерів запасу. Дмитро Володимирович зазначив, що саме таких кваліфікованих захисників зараз найбільше потребує країна, побажав усім міцного здоров’я, миру, добра та успіхів у службі на благо нашої держави.

ВЗГ ХНУВС