На великому плацу університету відбулися загальні збори за участі керівного складу університету на чолі з ректором вишу Дмитром Швецем з абітурієнтами, які зараховані на навчання курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ, у тому числі Сумської філії. 690 абітурієнтам та їх батькам перший проректор університету Сергій Бортник зачитав наказ про зарахування на навчання. Відтепер всі вони – курсанти поліцейського вишу.

Звертаючись до першокурсників та їх батьків, ректор поздоровив молодь із вступом до вишу, побажав успіхів на цьому шляху та подякував батькам за підтримку своїх дітей у професійному виборі. Дмитро Володимирович представив присутнім керівний склад навчального закладу – проректорів університету на напрямами діяльності, деканів факультетів та зазначив, що з 15 серпня у першокурсників розпочинається табірний збір.

Також цього дня з юнаками та дівчатами, зарахованими на навчання, провели зустрічі декани факультетів, які відповіли на їх численні запитання.