У Харківському національному університеті внутрішніх справ із особовим складом добового наряду було проведено практичне заняття з питань дотримання та забезпечення пожежної безпеки в університеті.

Під час заняття курсантам було продемонстрували пожежні інструменти та інші засоби пожежогасіння. За допомогою вогнегасників юнаки і дівчата повинні були загасити умовний осередок полум’я та прокласти рукавну лінію для гасіння пожежі. Із цим завданням курсанти впоралися успішно.

Заняття провели працівники відділу організації служби – заступник начальника відділу підполковник міліції Валерій Бондаренко, старший інспектор відділу капітан міліції Олександр Коношенко та інспектор групи протипожежної безпеки відділу матеріального забезпечення капітан міліції Сергій Безсалов.