"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У м. Байя Доміція (Італія) пройшов навчально-практичний захід, ініційований Інститутом Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці (ІIASC) у партнерстві з НГО «Euro-Atlantic Communications» з метою об’єднання соціально активних українців, які є репрезентативним обличчям України, для створення єдиної комунікативної платформи взаємопідтримки українських ініціатив та реалізації соціально корисних проектів, що формуватимуть позитивний імідж України на міжнародній арені.

У проекті взяли участь представники закладів вищої освіти та державних установ України. Від Харківського національного університету внутрішніх справ в міжнародному заході взяли участь професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Світлана Попова, доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук, начальник відділу режимно-секретного забезпечення майор поліції Людмила Собченко, головний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності підполковник поліції Олена Федосова, доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Дар'я Коробцова, доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Кристина Кисильова, старший викладач кафедри соціології та психології факультету № 6 Валентина Московченко.

Навчальні заняття складалися з теоретичного та практичного блоків і проводилися досвідченими тренерами, які  мають великий досвід викладацької діяльності в країнах Європейського Союзу. Спікерами проекту виступили керівник НГО «Euro-Atlantic Communications», автор дослідницьких ініціатив для Інституту міжнародної політики (Мілан, Італія), розробник комунікаційних матеріалів для Барук коледжу (Нью-Йорк, США) Володимир Шульга та експерт з комунікаційних технологій і міжкультурної комунікації, доцент кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації Київського Національного Економічного Університету ім. Вадима Гетьмана Леся Грицяк.

Заняття проходили у формі тренінгів, під час яких використовувалися рольові ігри, мультимедіа, слайд-шоу, проводилася робота у групах. На заняттях відпрацьовувалися наступні навчальні модулі: інтерперсональна комунікація як тренд партнерства майбутнього; створення ефективної комунікації у постдезінформаційному світі; комунікація як визначальний чинник у дискусіях.

На завершення проекту представники ХНУВС разом з усіма учасниками заходу пройшли практичні випробовування та отримали сертифікати міжнародного зразка.

ВЗГ ХНУВС