Бібліотека університету нещодавно поповнилася новими виданнями, які стануть у нагоді науково-педагогічному складу університету та здобувачам вищої освіти. Серед таких видань – Науково-практичний коментар Кримінального процесуального кодексу України (станом на 15 березня 2019 року); Науково-практичний коментар Кримінально-виконавчого кодексу України (станом  на 4  травня 2018 року); Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення (станом на 5 лютого 2019); Науково-практичний коментар Кодексу законів про працю України (станом на 5 лютого 2019 року); Науково-практичний коментар Митного кодексу України (станом на лютий 2019); Закон України «Про вищу освіту» Науково-практичний коментар (станом на 12 березня 2019 року).

Серед розробників науково-практичних коментарів – науковці Харківського національного університету внутрішніх справ: Ольга Безпалова, Леонід Могілевський, Олена Джафарова, Руслан Степанюк, Сергій Шатрава, Валентин Мельник.

Бібліотека університету запрошує університетську спільноту ознайомитися з новими виданнями.