"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Харківський національний університет внутрішніх справ у рамках багаторічної співпраці з місією ОБСЄ в Україні отримав сучасне комп’ютерне та мультимедійне обладнання для облаштування тренінгової кімнати з протидії злочинам у сфері торгівлі людьми, що вчиняють з використанням інформаційних технологій.

У заході взяли участь представник Координатора проектів ОБСЄ в Україні національний спеціаліст проектів Ангеліна Бірюкова, перший проректор університету Сергій Бортник та проректор вишу Олександр Бакумов. 21 надсучасний ноутбук, мультимедійний проектор та інше комп’ютерне устаткування передала навчальному закладу представник Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Ангеліна Бірюкова зазначила, що це обладнання для ще однієї тренінгової кімнати з протидії торгівлі людьми. Першу кімнату було обладнано в університеті у 2016 році. Сьогодні її ресурси активно використовуються під час проведення тренінгів, навчань, наукових заходів тощо.

Перший проректор університету Сергій Бортник подякував офісу Координатора ОБСЄ в Україні за комп’ютерну техніку та плідну співпрацю й зазначив: «Ми робимо одну справу, і партнерські та дружні стосунки, які склалися між нами, будемо розвивати, покращувати й втілювати в життя нові проекти».

Проректор університету Олександр Бакумов наголосив, що обладнання, встановлене у тренінгових кімнатах, обов’язково буде задіяне у навчальному процесі для максимальної кількості курсантів. Сучасний правоохоронець повинен ефективно запобігати та протидіяти злочинам у будь-якій сфері, що скоюються із застосуванням інформаційних технологій.

ВЗГ ХНУВС