Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

ПО СУМСЬКІЙ ФІЛІЇ

по кафедрі юридичних дисциплін

5

Викладач

2

по кафедрі гуманітарних дисциплін

2

Викладач

по кафедрі соціально-економічних дисциплін

1

У конкурсі мають право брати участь особи, які мають повну вищу освіту і за своїми професійно-кваліфікаційними якостями відповідають вимогам, установленим до науково-педагогічних працівників законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», умовам оголошеного конкурсу та Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Харківського національного університету внутрішніх справ (далі – Порядок).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають особисто до відділення кадрового забезпечення Сумської філії ХНУВС (або надсилають поштою)  заяву про допуск до участі в конкурсі, написану власноруч та документи, зазначені у Порядку.

Прийом заяв і документів для участі в конкурсі здійснюється до 19 вересня 2019 року.

Контактні телефони (0542) 33-03-18.

Адреса: м. Суми, вул. Миру, 24, відділення кадрового забезпечення, кабінет № 212.

Конкурсна комісія