Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – працівники, першокурсники, які проходять табірний збір, стали учасниками флешмобу, який відбувся на площі Конституції. 23 серпня на Харківщині відзначають подвійне свято – День Державного Прапора України та День міста Харкова. В акції взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, жителі міста та районів області, діти, учасники й ветерани АТО та ООС, волонтери. Під час флешмобу, присвяченого державному символу, на площі Конституції склали з прапорів надпис «Харківщина вітає з Днем Державного Прапора України», а також виступили відомі харківські спортсмени. Після завершення заходу першокурсники університету поспілкувалися з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною.