На великому плацу університету відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. У заході взяли участь перший проректор Сергій Бортник, проректор Анатолій Клочко, керівники факультетів, особовий склад табірного збору, представники структурних підрозділів. Сергій Бортник привітав присутніх з урочистими датами й зазначив, що український Прапор є символом держави, втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. «Нехай і надалі Державний Прапор вселяє в серце кожного українця гордість за свою Батьківщину, за свій народ та спонукає на нові звершення й перемоги в ім’я нашої України», – наголосив перший проректор. Професор кафедри конституційного і міжнародного права Тетяна Гудзь ознайомила присутніх з історією становлення й утвердження Державного Прапора України.

Завершились урочистості вокально-хореографічною композицією та виступом підрозділу барабанщиць.