Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець взяв участь у конференції «Обласний серпневий педагогічний форум 2019», яка відбулася у готелі «Kharkiv-Palace». Цього року слоганом форуму став вислів «Сучасна освіта Харківщини: доступність, якість, визнання».

У заході взяли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса Карпова, ректор Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, голова Ради ректорів закладів вищої освіти Харківщини Віль Бакіров, директор Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, Президент Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова, директор Харківського машинобудівного коледжу, голова Ради ректорів закладів передвищої освіти Харківської області Віктор Мороз; директор державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області», голова ради директорів закладів професійної (професійно-технічної освіти) Геннадій Амірбеков.

Під час заходу спікери та гості Форуму підвели підсумки 2018/2019 навчального року, обговорили стан справ в освіті Харківщини, реалізацію реформи освіти та становлення Нової української школи, говорили про розвиток професійно-технічної, передвищої та вищої освіти, а також визначили план і перспективи її розвитку на наступний навчальний рік.