З Днем знань учнів Ліцею «Правоохоронець» привітав проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко. Ліцей був започаткований за ініціативи першого ректора вишу академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора Олександра Бандурки для навчання та виховання дітей правоохоронців. Анатолій Клочко багато років очолював ліцей і сьогодні є його куратором. Тож разом із колективом університету радіє успіхам і досягненням ліцеїстів.

Від імені ректора університету Дмитра Швеця Анатолій Клочко привітав вихованців ліцею з початком нового навчального року, побажав їм наполегливості в оволодінні знаннями, упевненості, віри у власні сили  та цілеспрямованості у досягненні поставленої мети.

Представники університету підготували для ліцеїстів творчий подарунок  – виступ підрозділу карабінерів.