Працівники кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидати юридичних наук, доценти Сергій Абламський та Тетяна Фоміна взяли участь у публічній науковій дискусії «Розмежування підслідності між органами правопорядку». Захід відбувся у правовому клубі «Правокатор» за сприянням відділення Асоціації правників України в Харківській області. Дискусія відбулася напередодні розгляду у Верховній Раді України пропозицій щодо відповідних змін до чинного законодавства.

У заході взяли участь Директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко, заступник Директора регіонального Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтава, Олексій Новак, слідчий ДБР Денис Шингарьов, начальник відділу Слідчого управління ГУНП в Харківській області полковник поліції Артем Настенко, адвокати, правники, студенти.

Обговорювалися проблемні питання щодо встановлення переліку злочинів, які підслідні НАБУ, визначалися критерії розмежування підслідності ДБР та НАБУ, проблемні аспекти визначення підслідності між правоохоронними органами України та інші питання правозастосовної діяльності.