"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

На початку навчального року керівництво університету традиційно проводить низку зустрічей з курсантами факультетів №№ 1–4. Підбиваються підсумки минулого року, визначаються цілі та завдання на наступний. Сьогодні відбулася зустріч з курсантами факультетів № 3 (підрозділів превентивної діяльності) і № 4 (кіберполіції).

У заході взяли участь ректор вишу Дмитро Швець, перший проректор Сергій Бортник, проректор Анатолій Клочко, декани факультетів Анатолій Колотік та В’ячеслав Марков. Ректор університету наголосив, що головним завданням курсантів є навчання, оволодіння професійними знаннями, необхідними для служби в Національній поліції. Наполегливість, відповідальність, старанність, дотримання дисципліни та правил внутрішнього розпорядку є визначальними для кожного курсанта. В університеті працює потужний науково-педагогічний колектив, створені належні умови для навчання, занять спортом, творчістю – є все, щоб досягти поставленої мети і стати професіоналом своєї справи. Як зазначив Дмитро Швець, колектив закладу освіти постійно працює над удосконаленням навчальних програм, орієнтованих на максимальне поєднання теорії з практикою. Протягом навчання курсанти проходять практику у підрозділах поліції, набувають професійних навичок, досвіду. Починаючи з минулого року, згідно з рішенням Міністерства внутрішніх справ України, курсанти факультету № 3 після закінчення другого курсу переводяться на заочну форму навчання й приступають до несення служби в підрозділах патрульної поліції, що дає можливість отримання практичного досвіду та застосування знань в реальних умовах. Підкреслив ректор і унікальність факультету № 4, де готують кіберполіцейських. Жоден виш системи МВС України не має такого факультету, а курсанти після його закінчення є одними з найзатребуваніших фахівців в Національній поліції. Тож, звертаючись до молоді, ректор закликав наполегливо оволодівати знаннями, працювати над собою, щоб реалізуватися у житті та професійній діяльності.

ВЗГ ХНУВС