Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ Аліна Тельна та Віталій Найда взяли участь у семінарі Фонду Конрада Аденауера, який проходив у м. Дніпро для стипендіатів обох стипендіальних наборів програми. Нагадаємо, що курсант 4 курсу факультету № 1 Аліна Тельна отримувала стипендію Фонду протягом 2018–2019 навчального року. У 2019–2020 стипендіатом Фонду Конрада Аденауера став курсант 4 курсу факультету № 1 Віталій Найда. Керівництво Фонду високо оцінило громадські, наукові та творчі здобути курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ.

Програма зазвичай триває до 12 місяців. Стипендіати мають можливість відвідати чотири супровідні навчальні семінари, мета яких – підвищення рівня як суспільно-політичних, так і спеціальних знань студентів (курсантів). Таким чином фонд сприяє міждисциплінарному обміну. При цьому тематичний спектр охоплює питання історії, політики, економіки та суспільствознавства.

Під час семінару відбулися зустрічі стипендіатів з колишнім Президентом Європарламенту уповноваженим Фонду Конрада Аденауера з питань Європи Ганс-Гертом Пьоттерінгом,  керівником Фонду Конрада Аденауера в Україні Тімом Б. Петерсом, заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Іриною Грицай та іншими.

Місія фонду – спонукати молодих людей брати участь у формуванні успішного майбутнього своєї країни. Діяльністю більше ста представництв у 120 країнах світу Фонд робить внесок у підтримку демократії, правової держави та соціальної ринкової економіки.