Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Самойлова та Зоряна Мохоньок за участі студентів 3 курсу Карини Дворядкіної та Єлизавети Кулібаби провели правову вікторину для учнів 11 класу КУ «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В. Стрельченка».

Мета вікторини – розширити правовий словниковий запас учнів, розвинути їх уміння критично мислити, застосовувати на практиці знання, здобуті на уроках правознавства, а також підвищити інтерес до правової науки. Цікаві завдання викликали жвавий інтерес та обговорення серед учасників вікторини.

Школярів також ознайомили з особливостями вступу до Сумської філії ХНУВС та процесом навчання в освітньому закладі й дали вичерпні відповіді на всі запитання майбутніх абітурієнтів.

Сумська філія ХНУВС