В інституті післядипломної освіти для 52 поліцейських розпочалися двотижневі заняття з підвищення кваліфікації за програмами патрульної поліції та слідчих. Також 35 осіб зараховано слухачами курсів первинної професійної підготовки, уперше прийнятих на службу до поліції. З поліцейськими та слухачами курсів зустрівся перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник. Він закликав слухачів наполегливо опановувати знання, щоб підвищувати свій професійний рівень та успішно застосовувати отримані вміння та навички у службовій діяльності. У зустрічі також взяв участь начальник відділу первинної професійної підготовки поліцейських інституту післядипломної освіти підполковник поліції Станіслав Баглаєнко.