У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся другий етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Як зазначив голова журі, начальник кафедри українознавства, доктор філологічних наук, професор, полковник міліції Ігор Чорний, під час першого етапу конкурсу учасники показали високі результати, тому обрати найкращих було непросто. За його словами, цього року помітно зріс рівень обізнаності молодих людей у біографії та творчості Тараса Шевченка.

До другого етапу конкурсу пройшло 25 учасників, із яких буде відібрано трійку лідерів. Переможці візьмуть участь в обласному конкурсі серед спеціалізованих вищих навчальних закладів.