У м. Київ відбувся чемпіонат України з літнього поліатлону, в якому взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. В особистому заліку серед чоловіків І місце виборов курсант 3 курсу факультету № 4 Сергій Блануца, посів ІІ місце та виконав норматив кандидата в майстри спорту курсант 2 курсу факультету № 2 Тарас Пархомук, курсант 2 курсу факультету № 1 Владислав Омельченко зайняв ІІІ місце й також виконав норматив кандидата в майстри спорту.

Серед жінок срібною нагородою відзначилася курсант 2 курсу факультету № 3 Ангеліна Герасимович.

У командному заліку спортсмени ХНУВС зайняли І місце.

Команду до змагань підготували викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Олександр Соколов та Михайло Калюжний, а також доцент кафедри вогневої підготовки Максим Володимиров.