Бібліотека університету отримала книжковий дарунок від завідувача кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Олександра Юхно «Тимчасовий доступ до речей і документів: теоретичні та прикладні проблеми». Видання присвячено 25-річчю Харківського національного університету внутрішніх справ.

Монографія, підготовлена Тетяною Кузубовою та Олександром Юхном, стала одинадцятою із серії «Бібліотечка слідчого і детектива: учасники кримінального провадження», започаткованої Олександром Олександровичем.

Монографію присвячено комплексному вивченню теоретичних, законодавчих і прикладних питань, пов’язаних із застосуванням тимчасового доступу до речей і документів.

Всіх, хто вивчає тенденції розвитку сучасної юриспруденції у дослідженому напрямі, бібліотека запрошує ознайомитися з новітнім виданням. Монографію також розміщено в репозитарії та електронній бібліотеці університету.