На базі Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» у рамках проекту «Через рівність та порозуміння до захисту і безпеки» відбулися змагання з лазертагу серед закладів вищої освіти сектору безпеки та оборони регіону. Збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ у складі якої – курсанти 2 курсу факультету № 4 Володимир Нирко, Ілля Андреєв, Нікіта Ворожко, курсант 2 курсу факультету № 3 Ангеліна Герасимович, курсант 1 курсу факультету № 4 Марія Баннікова та курсант 2 курсу факультету № 1 Аліса Сіліна – посіла перше місце.

Друге та третє місце посіли команди Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» та Національної академії Національної гвардії України відповідно.