В рамках співпраці Харківського національного університету внутрішніх справ з підрозділами сектору ювенальної превенції ГУ НП в Харківській області доцентом кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 майором поліції Оксаною Пановою спільно з інспектором ювенальної превенції СППП Слобідського ВП ГУ НП в Харківській області капітаном поліції Олександрою Карась під час святкування «Свята осені» з вихованцями комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясло-садок) № 50 Харківської міської ради» проведено бесіду. Вона була присвячена темі дитячої безпеки – «Подбай про безпеку та захисти себе від негативних ситуацій: «дитина і незнайомець», «дитина заблукала (загубилась)», «дитина сама вдома»». Також під час свята з батьками та гостями святкового заходу було проведено профорієнтаційну зустріч.