Триває робота розширеної наради за участю ректорів закладів вищої освіти МВС України.
У заході беруть участь директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Геннадій Доскевич, заступник директора Департаменту – начальник управління професійної освіти та науки Антон Сизоненко, заступник начальника управління професійної освіти та науки Департаменту Євген Бодюл, начальник управління соціально-гуманітарної роботи Департаменту Тетяна Андрійчук, начальник відділу психологічного забезпечення Департаменту Ніна Лигун, директор Департаменту з питань режиму та службової діяльності Юрій Терещенко, а також керівники Національної академії Нацгвардії України, Національної академії державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національної академії внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Луганського державного університету внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України та Одеського державного університету внутрішніх справ. Харківський національний університет внутрішніх справ представляють: ректор вишу Дмитро Швець, проректори Михайло Бурдін та Анатолій Клочко.

Зі вступним словом до учасників наради звернувся директор ДПООНД МВС полковник поліції Геннадій Доскевич, який привітав керівників ЗВО МВС, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ.
«Традиційно у вересні ми підводимо підсумки минулого навчального року, намічаємо нагальні питання та стратегічні завдання на найближчий час. Минулий 2018-2019 навчальний рік був яскравим у питаннях наших спільних досягнень», - підкреслив очільник Департаменту МВС.
Зокрема, за його словами, запроваджено ліцензовану первинну професійну підготовку поліцейських на базі Академій поліції закладів вищої освіти, затверджено кваліфікаційну характеристику за робітничою професією «поліцейський», реалізуються шестимісячні типові навчальні програми первинної професійної підготовки поліцейських, акцентовано увагу на практичній складовій підготовки поліцейських, запроваджено навчально-ділову гру «Лінія 102» та поліцейський квест, для курсантів 2-го курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» запроваджено схему підготовки «курсант - слухач заочної форми». «Наші досягнення - це результат спільних дій колективів ЗВО, які ми разом з вами спрямовуємо та координуємо», - додав Геннадій Доскевич. Темами обговорення на нараді стали: результати вступної кампанії 2019 року; удосконалення освітнього процесу; результати вивчення стану психологічного супроводження освітнього процесу у ЗВО МВС; стан дисципліни та законності; підсумки перевірки Рахункової палати України ефективності підготовки кадрів в ЗВО МВС; роль керівництва та актуальні питання забезпечення охорони державної таємниці та режиму секретності в освітньо-науковій діяльності; стан організації підготовки курсантів за освітньою програмою «курсант-слухач заочної форми»; виконання вимог МОН до фахових видань ЗВО МВС.

ВЗГ ХНУВС за матеріалами ОДУВС