Студентки 4 курсу Тетяна Вавренюк, Вікторія Ковальчук та слухач магістратури Семен Кучков разом із доцентами кафедри соціології та психології Наталією Гресою та Яною Пономаренко взяли участь у психологічному майстер-класі «Сімейні кризи: розлом або точка розвитку?». Захід провела психолог Світлана Остапцова  за сприяння «Центру підтримки сім’ї» БФ ГО «Карітас Харків».

Студенти поглибили свої знання щодо сімейних стосунків, які не можуть бути однаковими протягом усього життя. Час від часу в кожній парі трапляються труднощі, періоди віддалення, конфлікти, кризи. Студенти дізналися як допомогти зрозуміти, чому так відбувається і як попередити небезпеку в родині. Студенти-психологи в інтерактивній формі розглянули конструктивні і деструктивні «фундаменти», на яких будується родина,  дізналися про цикли відносин в парі, про ознаки кризових періодів та основні кризи сімейного життя, пройшли самодіагностику психологічного стану пари, визначили шляхи попередження та виходу з сімейних криз тощо.