Працівники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Фестивалі поліцейської та юридичної освіти, який відбувся у м. Бахмут.

Начальник відділу Роман Греков ознайомив школярів та гостей заходу з університетом, розповів про особливості підготовки майбутніх поліцейських та фахівців в галузях права, психології, економки та кібербезпеки, ознайомив з правилами прийому та умовами вступу до вишу. Присутні переглянули відеоролик про навчальний заклад, його історію та досягнення, про умови навчання, побут і дозвілля курсантів і студентів. Представники університету дали вичерпні відповіді на запитання школярів, надали їм профорієнтаційну продукцію та запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 11 жовтня.