В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали навчання 56 слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямами «патрульна поліція» та «інформаційно-аналітичне забезпечення та оперативне реагування». Серед слухачів курсів – представники управлінь патрульної поліції в Полтавській та Харківській областях, а також Головних управлінь Національної поліції  Вінницької, Житомирської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Черкаської та Чернівецької областей.

Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації зустрівся ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, який націлив слухачів на здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.