На виконання вимог наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Положення про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України» кожного року особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ проходить перевірку рівня службової підготовленості. Мета заходу – визначити рівень засвоєння навчального матеріалу, вміння застосовувати знання на практиці та готовність до виконання службових завдань.

Працівники університету склали диференційовані заліки з вогневої, фізичної, функціональної, тактичної та загальнопрофільної підготовки за нормативами та критеріями оцінки, визначеними Положенням про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України.