Кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування, педагогіки та психології факультету № 3, а також науково-дослідна лабораторія з проблем законодавчого забезпечення діяльності поліції провели круглий стіл «Особливості та правові підстави застосування службових собак в оперативно-службовій діяльності правоохоронних органів».

Круглий стіл було проведено в рамках позачергового засідання наукового гуртка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування. Курсанти груп, які навчаються за спеціалізацією «офіцер-кінолог», виступили з доповідями та поспілкувалися з практичними кінологами. Учасниками дискусії стали провідний фахівець Кінологічного центру ГУНП в Харківській області Олександр Колповський та головний державний інспектор-кінолог відділу боротьби з незаконним переміщенням наркотиків і зброї Управління боротьби з митними правопорушеннями Харківської митниці ДФС Артем Рак.