Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із волонтером Корпусу миру, представником Центру європейських ініціатив Саньо Ланом (San-Eou Lan) провели бінарне заняття з іноземної мови зі студентами 2 курсу на тему «International law as a special legal system».

Під час практичного заняття було розглянуто поняття міжнародного права, обговорено його особливості та відмінності від внутрішньодержавного права. Всі студенти отримали можливість висловити свою думку стосовно предмету обговорення, дізналися багато нової та корисної інформації стосовно сфери дії міжнародного права, а також отримали гарну нагоду удосконалити навички усного мовлення англійською.

Сумська філія ХНУВС