У рамках проведення профорієнтаційної роботи старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська відвідала Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 8 та провела бесіду з учнями 11 класу.

Викладач розповіла школярам про можливості та перспективи, які відкриваються перед людиною, яка отримала юридичну освіту, акцентувала увагу на особистісних і професійних навичках, які мають бути притаманні юристам. Доповідач ознайомила випускників з умовами вступу та особливостями підготовки у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», а також наголосила, що за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» навчаються курсанти за кошти держави.